Sponsor główny
Resko z dotacją na 2015 rok

Wysokość dotacji z Gminy
na upowszechnianie kultury fizycznej i sportu
dla KS RESKO KARCINO
w 2018 roku wynosi
50 000,00 zł

DZIĘKUJEMY!
Treningi
wtorki i czwartki, godz. 18:30
BOISKO W KARCINIE

ZAPRASZAMY!!!

Następny mecz

7. kolejka Klasa A, gr. Koszalin płn.
30.09.2018, 13:30
Stadion Wiejski, Karcino
Resko Karcino - Wrzos Wrzosowo
Resko Karcino Wrzos Wrzosowo

Poprzedni mecz

6. kolejka Klasa A, gr. Koszalin płn.
22.09.2018, 17:00
Stadion Wiejski, Wyszewo
Zefir Wyszewo 3:0 Resko Karcino
Zefir Wyszewo Resko Karcino
Tabela
lp. M Br Pkt
1. Zefir Wyszewo Zefir Wyszewo 6 +10 14
2. Bajgiel Będzino Bajgiel Będzino 4 +13 12
3. Płomień Myślino Płomień Myślino 5 +5 12
4. LZS Kowalewice LZS Kowalewice 5 +4 10
5. Strong Zielenica Strong Zielenica 4 +9 9
6. Pomorzanin Sławoborze Pomorzanin Sławoborze 5 +4 9
...
13. Resko Karcino Resko Karcino 6 -13 3
Ligowi rywale
Derby Karścino Grot Gorawino Hattrick Kołobrzeg
Huragan Bierzwnica Jantar Siemyśl Płomień Pobłocie Wielkie
Sokół Lulewice Wicher Mierzym Wicher Rąbino
 
Polecamy
 
 
 
 
 
 
 

Facebook

Terminarz: Klasa A, gr. Koszalin płn., 2018/2019 Pozostałe rozgrywki

drużyna wynik drużyna godz.
18 sierpnia 2018
Zefir Wyszewo 3:1 Arkadia Malechowo 11:00
Błękitni Stary Jarosław 0:3 LZS Kowalewice 17:00
Strong Zielenica 3:1 Victoria Sianów 17:00
Fala ABFrost Gąski 5:0 Radew Białogórzyno 17:00
Wrzos Wrzosowo 1:7 Bajgiel Będzino 17:00
Pomorzanin Sławoborze 2:1 Płomień Myślino 18:00
19 sierpnia 2018
Resko Karcino 2:1 Passat Bukowo Morskie 13:30
25 sierpnia 2018
Victoria Sianów 3:1 Błękitni Stary Jarosław 17:00
Bajgiel Będzino 3:1 Fala ABFrost Gąski 17:00
Zefir Wyszewo 3:3 Wrzos Wrzosowo 17:00
26 sierpnia 2018
Passat Bukowo Morskie 3:6 Pomorzanin Sławoborze 12:00
LZS Kowalewice 3:1 Resko Karcino 14:00
Arkadia Malechowo 3:4 Płomień Myślino 14:00
Radew Białogórzyno 2:4 Strong Zielenica 17:00
1 września 2018
Płomień Myślino 3:1 Passat Bukowo Morskie 17:00
Strong Zielenica - Bajgiel Będzino 17:00
Fala ABFrost Gąski 1:5 Zefir Wyszewo 17:00
Pomorzanin Sławoborze 0:1 LZS Kowalewice 18:00
2 września 2018
Resko Karcino 0:4 Victoria Sianów 13:30
Wrzos Wrzosowo 3:3 Arkadia Malechowo 14:00
Błękitni Stary Jarosław 5:2 Radew Białogórzyno 17:00
5 września 2018
Victoria Sianów 3:2 Pomorzanin Sławoborze 17:30
8 września 2018
LZS Kowalewice 2:4 Płomień Myślino 11:00
Zefir Wyszewo 5:4 Strong Zielenica 16:00
Bajgiel Będzino 4:2 Błękitni Stary Jarosław 17:00
Wrzos Wrzosowo 9:0 Fala ABFrost Gąski 17:00
9 września 2018
Arkadia Malechowo 1:2 Passat Bukowo Morskie 14:00
Radew Białogórzyno 5:3 Resko Karcino 17:00
15 września 2018
Pomorzanin Sławoborze 4:2 Radew Białogórzyno 17:00
Płomień Myślino 1:0 Victoria Sianów 17:00
Strong Zielenica 6:0 Wrzos Wrzosowo 17:00
Fala ABFrost Gąski 7:2 Arkadia Malechowo 17:00
16 września 2018
Passat Bukowo Morskie 1:1 LZS Kowalewice 12:00
Resko Karcino 3:6 Bajgiel Będzino 13:30
Błękitni Stary Jarosław 1:1 Zefir Wyszewo 16:00
21 września 2018
Bajgiel Będzino - Pomorzanin Sławoborze 17:15
22 września 2018
Wrzos Wrzosowo - Błękitni Stary Jarosław 16:00
Fala ABFrost Gąski - Strong Zielenica 16:00
Victoria Sianów - Passat Bukowo Morskie 16:30
Zefir Wyszewo 3:0 Resko Karcino 17:00
23 września 2018
Arkadia Malechowo - LZS Kowalewice 14:00
Radew Białogórzyno - Płomień Myślino 16:00
29 września 2018
Płomień Myślino - Bajgiel Będzino 16:00
Strong Zielenica - Arkadia Malechowo 16:00
Pomorzanin Sławoborze - Zefir Wyszewo 17:00
30 września 2018
Passat Bukowo Morskie - Radew Białogórzyno 12:00
Resko Karcino - Wrzos Wrzosowo 13:30
LZS Kowalewice - Victoria Sianów 14:00
Błękitni Stary Jarosław - Fala ABFrost Gąski 15:00
6 października 2018
Fala ABFrost Gąski - Resko Karcino 15:00
Bajgiel Będzino - Passat Bukowo Morskie 15:00
Zefir Wyszewo - Płomień Myślino 15:00
Wrzos Wrzosowo - Pomorzanin Sławoborze 15:00
Strong Zielenica - Błękitni Stary Jarosław 15:00
7 października 2018
Arkadia Malechowo - Victoria Sianów 14:00
Radew Białogórzyno - LZS Kowalewice 15:00
13 października 2018
Płomień Myślino - Wrzos Wrzosowo 15:00
Victoria Sianów - Radew Białogórzyno 15:30
Pomorzanin Sławoborze - Fala ABFrost Gąski 16:00
14 października 2018
Passat Bukowo Morskie - Zefir Wyszewo 12:00
Resko Karcino - Strong Zielenica 13:30
LZS Kowalewice - Bajgiel Będzino 14:00
Błękitni Stary Jarosław - Arkadia Malechowo 14:00
20 października 2018
Wrzos Wrzosowo - Passat Bukowo Morskie 15:00
Zefir Wyszewo - LZS Kowalewice 15:00
Bajgiel Będzino - Victoria Sianów 15:00
Fala ABFrost Gąski - Płomień Myślino 15:00
Strong Zielenica - Pomorzanin Sławoborze 15:00
21 października 2018
Arkadia Malechowo - Radew Białogórzyno 14:00
Błękitni Stary Jarosław - Resko Karcino 14:00
27 października 2018
Victoria Sianów - Zefir Wyszewo 14:00
Płomień Myślino - Strong Zielenica 14:00
Pomorzanin Sławoborze - Błękitni Stary Jarosław 15:00
28 października 2018
Passat Bukowo Morskie - Fala ABFrost Gąski 12:00
Resko Karcino - Arkadia Malechowo 13:30
Radew Białogórzyno - Bajgiel Będzino 14:00
LZS Kowalewice - Wrzos Wrzosowo 14:00
3 listopada 2018
Zefir Wyszewo - Radew Białogórzyno 14:00
Strong Zielenica - Passat Bukowo Morskie 14:00
Fala ABFrost Gąski - LZS Kowalewice 14:00
Wrzos Wrzosowo - Victoria Sianów 14:00
4 listopada 2018
Błękitni Stary Jarosław - Płomień Myślino 13:00
Resko Karcino - Pomorzanin Sławoborze 13:30
Arkadia Malechowo - Bajgiel Będzino 14:00
10 listopada 2018
Płomień Myślino - Resko Karcino 14:00
Bajgiel Będzino - Zefir Wyszewo 14:00
Pomorzanin Sławoborze - Arkadia Malechowo 14:00
11 listopada 2018
Passat Bukowo Morskie - Błękitni Stary Jarosław 12:00
Radew Białogórzyno - Wrzos Wrzosowo 14:00
LZS Kowalewice - Strong Zielenica 14:00
Victoria Sianów - Fala ABFrost Gąski 14:00
Zobacz terminarz z sezonu:

Logowanie

Cześć, Nieznajomy!
[Zaloguj się] lub [Załóż konto]

Możesz także zalogować się przez Facebooka:
Reklama

Statystyki

Zalogowani: 0 Goście: 7
Dzisiaj: 569 Wczoraj: 721
Ogółem: 736644
Zobacz więcej