Sponsor główny
Resko z dotacją na 2015 rok

Wysokość dotacji z Gminy
na upowszechnianie kultury fizycznej i sportu
dla KS RESKO KARCINO
w 2018 roku wynosi
50 000,00 zł

DZIĘKUJEMY!
Treningi
wtorki i czwartki, godz. 18:30
BOISKO W KARCINIE

ZAPRASZAMY!!!

Następny mecz

7. kolejka Klasa A, gr. Koszalin płn.
30.09.2018, 13:30
Stadion Wiejski, Karcino
Resko Karcino - Wrzos Wrzosowo
Resko Karcino Wrzos Wrzosowo

Poprzedni mecz

6. kolejka Klasa A, gr. Koszalin płn.
22.09.2018, 17:00
Stadion Wiejski, Wyszewo
Zefir Wyszewo 3:0 Resko Karcino
Zefir Wyszewo Resko Karcino
Tabela
lp. M Br Pkt
1. Zefir Wyszewo Zefir Wyszewo 6 +10 14
2. Bajgiel Będzino Bajgiel Będzino 4 +13 12
3. Płomień Myślino Płomień Myślino 5 +5 12
4. LZS Kowalewice LZS Kowalewice 5 +4 10
5. Strong Zielenica Strong Zielenica 4 +9 9
6. Pomorzanin Sławoborze Pomorzanin Sławoborze 5 +4 9
...
13. Resko Karcino Resko Karcino 6 -13 3
Ligowi rywale
Derby Karścino Grot Gorawino Hattrick Kołobrzeg
Huragan Bierzwnica Jantar Siemyśl Płomień Pobłocie Wielkie
Sokół Lulewice Wicher Mierzym Wicher Rąbino
 
Polecamy
 
 
 
 
 
 
 

Facebook

Tabela: Klasa A, gr. Koszalin płn., 2018/2019

lp. DRUŻYNA M Z R P Br Pkt
1. Zefir Wyszewo Zefir Wyszewo 6 4 2 0 20-10 14  
2. Bajgiel Będzino Bajgiel Będzino 4 4 0 0 20-7 12  
3. Płomień Myślino Płomień Myślino 5 4 0 1 13-8 12  
4. LZS Kowalewice LZS Kowalewice 5 3 1 1 10-6 10  
5. Strong Zielenica Strong Zielenica 4 3 0 1 17-8 9  
6. Pomorzanin Sławoborze Pomorzanin Sławoborze 5 3 0 2 14-10 9  
7. Victoria Sianów Victoria Sianów 5 3 0 2 11-7 9  
8. Fala ABFrost Gąski Fala ABFrost Gąski 5 2 0 3 14-19 6  
9. Wrzos Wrzosowo Wrzos Wrzosowo 5 1 2 2 16-19 5  
10. Błękitni Stary Jarosław Błękitni Stary Jarosław 5 1 1 3 9-13 4  
11. Passat Bukowo Morskie Passat Bukowo Morskie 5 1 1 3 8-13 4  
12. Radew Białogórzyno Radew Białogórzyno 5 1 0 4 11-21 3  
13. Resko Karcino Resko Karcino 6 1 0 5 9-22 3  
14. Arkadia Malechowo Arkadia Malechowo 5 0 1 4 10-19 1  
Zobacz tabelę z sezonu:

Macierz wyników

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
1. Arkadia Malechowo X 4
lis
23
wrz
1:2 3:4 21
paź
7
paź
2. Bajgiel Będzino X 4:2 3:1 6
paź
21
wrz
20
paź
10
lis
3. Błękitni Stary Jarosław 14
paź
X 30
wrz
0:3 4
lis
5:2 21
paź
1:1
4. Fala ABFrost Gąski 7:2 X 3
lis
20
paź
5:0 6
paź
22
wrz
1:5
5. LZS Kowalewice 14
paź
X 2:4 3:1 11
lis
30
wrz
28
paź
6. Passat Bukowo Morskie 11
lis
28
paź
1:1 X 3:6 30
wrz
14
paź
7. Pomorzanin Sławoborze 10
lis
27
paź
13
paź
0:1 X 2:1 4:2 29
wrz
8. Płomień Myślino 29
wrz
3:1 X 10
lis
27
paź
1:0 13
paź
9. Radew Białogórzyno 28
paź
7
paź
23
wrz
X 5:3 2:4 11
lis
10. Resko Karcino 28
paź
3:6 2:1 4
lis
X 14
paź
0:4 30
wrz
11. Strong Zielenica 29
wrz
1
wrz
6
paź
3
lis
20
paź
X 3:1 6:0
12. Victoria Sianów 3:1 11
lis
22
wrz
3:2 13
paź
X 27
paź
13. Wrzos Wrzosowo 3:3 1:7 22
wrz
9:0 20
paź
6
paź
3
lis
X
14. Zefir Wyszewo 3:1 20
paź
6
paź
3
lis
3:0 5:4 3:3 X

Logowanie

Cześć, Nieznajomy!
[Zaloguj się] lub [Załóż konto]

Możesz także zalogować się przez Facebooka:
Reklama

Statystyki

Zalogowani: 0 Goście: 10
Dzisiaj: 541 Wczoraj: 721
Ogółem: 736616
Zobacz więcej